Anja Dovland

Daglig leder/ Næromsorg AS

Mobil: 97517813 - Mail: anja@naromsorg.no

Linda Lindeberg

Avdelingsleder Sør / Næromsorg AS

Mobil: 41929313 - Mail:linda@naromsorg.no

Maj Hillesund

Fagleder/ Næromsorg AS

Mobil: 48883424 - Mail:maj@naromsorg.no


Hege Hansen

Avdelingsleder Øst / Næromsorg AS

Mobil: 40649648 - Mail: hege@naromsorg.no

Lise Mari Fjellestad

Avdelingsleder institusjon / Næromsorg AS

Mobil 97642679 - lise.mari@naromsorg.no

Jostein Efteland

TMV trener- Jobpulz og Risikoansvarlig

Mobil: 47998999-mail:jostein@naromsorg.no



Hvem er vi?

Næromsorg har jobbet på oppdrag fra barnevernstjenesten og Bufetat i over 20 år. Vi er en kunnskapsbedrift med dyktige miljøterapeuter som jobber med hjertet.

Næromsorg sine terapeuter har den traumebevisste omsorgen (TBO) som grunnholdning i alt miljøterapeutiske arbeid. Vårt kompetanseteam består av faglig sterke terapeuter med tverrfaglig bachelorutdanninger og videreutdanninger. Næromsorg søker gjennom veiledningsarbeidet å finne barnas og ungdommenes ressurser, samt styrke foresattes foreldreferdigheter og omsorgsevne, i henhold til mål og beskrivelser i barnets plan/ tiltaksplan. Næromsorg levere også BPA tjenester i Arendal kommune. Vi garanterer kort vei fra forespørsel til igangsetting.